تلفن:
چین مخزن اتوماتیک مخزن سازنده
Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd

پمپ بنزین اتوماتیک تولید کننده دستگاه مخزن سنج.

sally@guihecekong.com +8618669782630

خانه

Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd کارخانه تور

 • خط تولید

   

   

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd خط تولید کارخانه 0

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd خط تولید کارخانه 1

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd خط تولید کارخانه 2

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd خط تولید کارخانه 3

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd خط تولید کارخانه 4

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd خط تولید کارخانه 5

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd خط تولید کارخانه 6

  کارخانه ما به اصل مدیریت انضباط خود پایبند است ، سیاست "مدیریت اومانیستی" و "مدیریت اعتبار" را دنبال می کند.براساس "واقعیت" ، کد رفتار "عملی" ، احترام به خلاقیت و نظم و انضباط خود ، تحسین دستاوردهای تکنولوژیکی را بسیار می طلبد ، به یک سیستم پاسخ سریع نیاز داشت.ارائه خدمات تخصصی و اختصاصی به مشتریان.

   

  سیستم مدیریت کیفیت ما سازگار با ایزو 9001 است و ما قادر به حفظ کیفیت بالای محصولات خود از طریق تولید قابلیت فرآیند ، فن آوری مونتاژ و کنترل فرایند آماری هستیم.براساس یک سری آزمایشات دقیق برای اطمینان از قابلیت اطمینان خوب.گواهی ضد انفجار صادر شده توسط مرکز بازرسی ضد انفجار ملی و گواهی ارزیابی دستاوردهای علمی و فناوری (فناوری پیشرفته) را که توسط کمیسیون علمی و فناوری ایالتی منتشر شده است ، به دست آورد.

   

  جایزه پیشرفت پیشرفت علوم و فناوری چینگدائو ، این شرکت در برنامه توسعه و توسعه سازمانی علوم و فناوری توسط دولت شهرداری چینگدائو گنجانده شده است.حق ثبت اختراع و محافظت از حق چاپ در بسیاری از نرم افزارها و طراحیهای سخت افزاری دفتر مالکیت معنوی کشور و مرکز حمایت از حق چاپ ، ضمانت اساسی محصولات Guihe Technology برای حفظ شخصیت محصول است و توسط مشتریان در همین صنعت شناخته می شود.سطح بالای مهندسین تحقیق و توسعه و طراحان مجرب از نزدیک با هم همکاری می کنند تا از کاربرد مؤثر خط تولید در جایگاه های بنزین و انبارهای نفتی - از جمله در محیط های کاری بسیار بی رحمانه - اطمینان حاصل شود.

 • OEM / ODM

  ما مفتخریم که بیش از 15 سال در چین سیستم تهویه خودکار مخزن با کیفیت بالا عرضه می کنیم.با همکاری با ما می توانید هزینه خود را پایین بیاورید ، زیرا ما مستقیم کارخانه هستیم و اقتصاد مقیاس داریم.نصب شده و ODM Availale.

   

  Qingdao Guihe شرکت فناوری ، آموزشی ویبولیتین سری کنسول های از نوع لمسی و توافق تبادل داده از تولید کنندگان کنترل مرکزی ، توافق کلی پروتکل ارتباطی VEEDER-ROOT (VR-350) در صنعت سطح مایع است ، با چین بوده است Soft Gold، Boss تست آنلاین Zhengzhong ، Zhengxing Technology ، Yunfeiyang و Zhengzhou Liyuan موفقیت آمیز بود.

   

  یافتن توزیع کنندگان در سراسر جهان!محصولات ما سود خوبی در کشور شما به ارمغان می آورد!لطفا در هر زمان تماس با من دریغ نکنید.

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd خط تولید کارخانه 0

   

   

 • تحقیق و توسعه

  شرکت فناوری Qingdao Guihe ، آموزشی ویبولیتین در شماره 207 ، جاده دونگیا ، Huangdao ، چینگدائو واقع شده است ، با سرمایه ثبت شده 5 میلیون یوان و مساحت 25،649 متر مربع.این آزمایشگاه کلیدی ملی مواد فلزی جدید و واحد همکاری سالانه موسسه تحقیقات مهندسی ایمنی پتروشیمی چین است.این شرکت به عنوان یک شرکت پیشرفته با فناوری پیشرفته ، تعدادی از اختراعات ثبت شده برای طراحی نرم افزار و سخت افزار را در فرآیند بهبود مداوم سطح تحقیق و توسعه و تولید به دست آورده و افتخاراتی همچون "جایزه ملی اختراعات علمی و فناوری" و "چینگدائو" را کسب کرده است. جایزه پیشرفت علم و فناوری ".این شرکت 76 کارمند و 58 فارغ التحصیل دانشگاهی دارد که شامل 6 مهندس سخت افزار و نرم افزار ، 12 پرسنل ارشد فنی و 26 مجموعه ابزار تست پیشرفته بین المللی است.در همین زمان ، این شرکت به طور مداوم در حال بهبود محصولات خود و ارائه خدمات مداوم و جامع ارتقاء محصول است.

   

  بخش تحقیق و توسعه Guihe دارای 28 مهندس است.تمرکز خود را بر مدیریت کیفیت متمرکز کنید ، در حالی که به دنبال پیشرفت تکنولوژی هستید ، با تأکید بر منافع جامعه در عین حفظ توسعه مداوم.تلاش زیادی برای ارائه محصولات و خدمات عالی به مشتریان کنید.

   

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd خط تولید کارخانه 0

   

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd خط تولید کارخانه 1

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd خط تولید کارخانه 2

   

اطلاعات تماس
Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Ms. Sally Yu

تلفن: 86-18669782630

فکس: 86-0532-88193877

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd
No.207 Dongjia Road ، Huangdao ، چینگدائو ، چین
تلفن:86--18669782630
Mobile Site Privacy Policy چین کیفیت خوب مخزن اتوماتیک مخزن تامین کننده. © 2019 - 2021 automatic-tankgauge.com. All Rights Reserved.